•

Vzdelávanie sa uskutočňuje pomocou programu "Čarovná školka", ktorý je zameraný na harmonický rozvoj dieťaťa , na vývinový prístup vo výchove a vzdelávaní dieťaťa, rozvoj pohybovej schopnosti a telesnej zdatnosti.

V priestoroch materskej školy  sa nachádza infrasauna, v ktorej deti posilňujú svoju imunitu

Materská škollka sídli v samostatnej budove. Triedy sú priestranné, zariadené  moderným nábytkom. Každá trieda disponuje množstvom najnovších učebných pomôcok, didaktickou technikou a interaktívnymi tabuľami.  Disponujeme aj vlastnou telocvičňou a tiež vlastnou jedálňou.

Areál disponuje s dvoma priestrannými dvormi  na ktorých sa nachádzajú  2 pieskoviská,  veľké preliezky,  "Opičia dráha".  Maximálna vytaženosť možnostá zeleného priestranstva, stromy poskytujúce chládok počas vzdelávacieho procesu. Na školskom dvore sa nachádza aj  dopravné ihrisko nakreslené na betóne , kde sa deti učia základom dopravnej výchovy teoreticky aj prakticky jazdou na kolobežkách a odrážadlách.  Na školskom dvore sa nachádza altánok, ktorý slúži deťom na oddych.

, K základnej škole s materskou školou patrí aj telovýchovný areál s tartanovou dráhou a umelým trávnikom, ktorý využíva materská škola aj v zimnom období.

Vedieme  krúžky:

- DSA Atletáčik

- Mažoretky

-  Spevácky krúžok

-  Anglický krúžok

-  Nemecký krúžok

Organizujeme:

-  Detskú športovú olympiadá.

- Lyžiarsky výcvik

- Škôlku v prírode

- Korčuliarsky kurz

- Plavecký výcvik

-  Rôzne výlety , exkurzie, turistiky  do okolia.